Kodulehtede valmistamine - Mathias Mõttus
Omanäoline Ehe Hing

Õppemaks

Meil on kaks õppevormi, mille järgi õppemaks on jaotatud:

 

 • Individuaalõpe (max 6 õpilast rühmas) – Tasumine ettemaksuga (kohamaks). Õppekava on sama, mis tavarühmas, aga väiksem rühm võimaldab igale lapsele eraldi aega pühendada.
 • Tavaõpe (max 12 õpilast rühmas) – Tasumine ettemaksuga poolaasta või kuu kaupa. Poolaasta ettemaks kindlustab koha rühmas. Kui rühm on juba täis saanud, siis kuu kaupa tasuda ei saa.

 

Lisainfo õppemaksu kohta:

 

 • Esimene tund on õpilasele tasuta (kehtib septembri- ja oktoobrikuus).
 • Kuupõhine õppemaks sisaldab vähemalt 3 ringitundi ühes kuus (sisaldab 3-5 ringitundi ühes kuu). Olenevalt koolist või lasteaiast võib õppemaks erineda. Õppemaksu summa on märgitud konkreetse toimumiskoha juurde (nt väljaspool Tartut asuvates lasteaedades on kõrgem õppemaks; Peipsiääre vallas on enamik ringe tasuta või sümboolse õppemaksuga). Soovituslik valida, kui ei soovi osaleda distantsõppes.
 • Huviringiga saab liituda igal ajal: kui rühmas on vabu kohti, siis ka poole kuu pealt. Poole kuu pealt liitumisel tasutakse ettemaks selles kuus eelolevate tundide järgi. Arve esitatakse esimesel võimalusel.
 • Tavaõppe maksmisviisi saab muuta kokkuleppel, soovitavalt enne järgmise arve esitamist, hiljemalt 25. kuupäevaks. Maksmisviisi muutusest teavitage oma lapse huviringi juhendajat.
 • Poolaasta ettemaksuarve ja kuupõhine arve saadetakse e-posti aadressile hiljemalt järgmise kuu 10. kuupäevaks. Arve maksetähtaeg on 13. kuupäev. Eeldame, et tasute arve tähtaegselt. Palun tasuge võimalusel pangaülekandega. Juhul kui soovite sularahas maksta, viige raha juhendaja kätte alles pärast arve laekumist ja öelge juhendajale ka arve number, mille eest tasute.
 • Rühma täitumisel on huviringis osalemise eelisõigus poolaasta ettemaksuga tasujatel. (Nt: Kui tavaõppe rühmas on poolaasta ettemaksuga tasujaid 12, siis kuu kaupa tasujad sel kuul huviringides osaleda ei saa. Lapsevanemaid teavitatakse sellest eelnevalt.)
 • Huviringist puudumisel ettemaksu ei tagastata.   
 • Kui laps lõpetab tunnis osalemise poole kuu pealt, siis õppemaksu ei tagastata.
 • Õppemaksu makstakse tagasi vaid erandkorras. Kui laps on ühes kuus puudunud rohkem kui pooltel kordadel, siis on võimalik taotleda õppemaksu tagastamist. Õppemaksu tagastamine õppekohast loobumisel:

Kui õpilane ei saa enam mõjuval põhjusel huviringis käia, siis tagastatakse osa õppemaksust. Tagastatud raha arvestamine käib nii: ettemakstud rahast lahutatakse kuumakse hind, mis on korrutatud juba käidud kuude arvuga. Seega, kui laps käib kohal septembris ja oktoobris, siis nende kuude eest tuleb kokkuvõttes ikkagi tasuda 2×24=48 eurot. Kui ette maksti poole aasta makse 65 eurot, siis tagasi saab 65-48=17 eurot.

 

Hinnakiri KOOLIDES
Kõik tabelis toodud hinnad sisaldavad materjale.

ÕPPEMAKS

Kuumaks ettemaksuga (ühe kuu kaupa tasudes)/individuaalõpe
 1. poolaasta ettemaks (september-detsember)
 2. poolaasta ettemaks (jaanuar-mai)
1 kord nädalas

24€

65€

95€

2 kord nädalas

44€

124€

180€

 

 

 

Hinnakiri LASTEAEDADES 

Kõik tabelis toodud hinnad sisaldavad materjale.

ÕPPEMAKS

Kuumaks ettemaksuga tasudes (ühe kuu kaupa tasudes)/individuaalõpe
 1. poolaasta ettemaks (september-detsember)
 2. poolaasta ettemaks (jaanuar-mai)
1 kord nädalas

18€

52€

(oktoobris alustavatel kohtadel 37€)

67€

(aprillis lõpetavatel kohtadel 60€)

2 kord nädalas

32€

99€

(oktoobris alustavatel kohtadel 70€)

126€

(aprillis lõpetavatel kohtadel 120€)

 

 

 

Viimati muudetud augustis 2020a

Ettepanekud ja küsimused palun saata omanaoline@gmail.com