Kodulehtede valmistamine - Mathias Mõttus
Omanäoline EraHuvikool

Registreerimine

 Igal õppeaastal palun laps uuesti registreerida!

Palun kiirustage registreerimisega, kuna meil kehtib põhimõte
„kes ees, see sees“.

Lapse Omanäolise EraHuvikooli kunsti-ja meisterdamise huviringi registreerimiseks täitke palun ankeet, mille leiad järgneva  lingi alt:

REGISTREERIMINE (õppeaastaks 2020/21)

Peale registreerimisankeedi täitmist saadab huviringi juhendaja Teile esimesel võimaluse e-posti aadressile kinnituse, et on Teie lapsele sobiva aja/ajad leidnud.  Palun vastake sellele meilile, et kas nõustute pakutud aegadega. Kui Teile pakutud aeg ei sobi, siis püüame uue sobiva aja leida. Need meilid tulevad enne õppeaasta algust augustis või siis  hiljemalt enne esimest osalust.

Lasteaia lapse registreerimisest kunstiringi palun teavitada ka rühma õpetajaid, kuna siis nad teavad last huviringi viia. Palun andke rühma õpetajale teada ka siis, kui muudate lapse huviringis käimise aega, sagedust, loobute huviringides käimisest vms.

Registreerimata last huviringi vastu ei võeta!
Kui Teie laps siiski tuleb meie huviringi omal algatusel või mingil muul põhjusel, ja meil ei õnnestu teda koheselt rühma tagasi saata (lasteaia puhul), siis me võtame ta esimesel korral vastu. Kui te seejärel soovite last huviringi registreerida, siis arvestame eelmise korra esimeseks osaluseks. Kui te ei soovi oma last huviringi registreerida, siis on see osalus tasuta!
Koolilastel palume enne esimest osalust kindlasti registreerida.

Soovides peale registreerimist muuta lapse huviringis käimise aega, sagedust või hoopis loobuda huviringides käimisest, siis kirjutage sellest oma juhendajale (tema kannab sellekohase info registreerimistabelisse, mida näeb raamatupidaja ja sellisel juhul on koheselt ka juhendaja muudatusest teadlik). Juhendaja kontakti leiad siit.