Kodulehtede valmistamine - Mathias Mõttus
Omanäoline Ehe Hing

Marili Kase

Olen lõpetanud Tallinna Ülikooli käsitöö ja kodunduse eriala. Hetkel töötan koka ja klienditeenindajana restoranis Vapiano.

Minu huvi käsitöö ja kunsti vastu hakkas juba lapsena mil joonistasin väga palju. Põhikooli ajal hakkasin väga palju käsitööga tegelema. Heegeldasin, kudusin või tikkisin tihtipeale midagi uut ja ilusat. Lisaks käsitööle tegelesin tol ajal ka pingsalt klaveri õpingutega. Kuna kunst paelus mind rohkem siis käisin gümnaasiumi ajal ka kunstikoolis. Tallinnas elades käisin tihtipeale lapsi hoidmas ja andsin neile edasi oma kire käsitöö ja meisterdamise vastu.

Vaba aega meeldib mulle sisustada lähedaste inimeste ja sõpradega. Meeldib neid üllatada mõne maitsva koogi või toiduga või teha midagi koos põnevat. Armastan viibida looduses ja puhata. Mind köidavad pikad jalutuskäigud koeraga.

Lastele tahaksin õpetada igal tunnil midagi uut ja tuua rohkem loovust nende ellu. Laste juures meeldib mulle nende siirus ja ausus mida meil täiskasvanutel tihtipeale väheseks jääb. Soovin oma teadmisi ja oskusi käsitööst ja kunstist anda edasi lastele, et ka nemad näeksid kui tore on luua midagi uut ja põnevat.

e-post: marili.omanaoline@gmail.com