Kodulehtede valmistamine - Mathias Mõttus
Omanäoline Ehe Hing

Noortepeol

Kutsuge meid enda lapse sünnipäevale ja muutke pidu meeldejäävaks ning lõbusaks!

Põnevaid teemasid on meil välja pakkuda päris mitu, aga kui te nende hulgast midagi sobivat ei leia, siis võite julgelt ka ise midagi välja pakkuda. Materjalid ja vahendid on meie poolt! Fotosid teemadest leiad meie facebooki lehelt albumist: Noortepeole!

Omanäolised Beriti sünnipäeval (lapsed vanuses 4-14)

Omanäolised meisterdavad Beriti sünnipäeval I-clay voolimismassist magneteid (lapsed vanuses 4-14)

PAKUTAVAD TEEMAD:

Nooremad (4-7aastased)

  • Lõbus võtmehoidja või külmkapimagnet I-clay voolimismassist. Mis on I-clay voolimismass? See on pehme ja kerge kaaluga voolimismass; ei määri käsitlemisel; erksad värvid; kuivab õhu käes; ei teki pragusid kuivamise järgselt; kõik värvid segunevad omavahel väga kergelt. Seega võimaldab voolimismass valmistada väga kauneid ja omanäolisi esemeid.
  • Põnev ja värvikirev uksesilt väga praktiline ja põnev meisterdus. Sildi saab panna enda toa, sauna või mõne muu ruumi ukselingi külge. Kui on vaja üksi olla, saab uksenuku kaelasoleval sedelil keerata ette pool, mis ütleb: ära tule! Kui aga tuju on hea ja kõik on hästi, võib sildil keerata ette poole, millel seisab: astu edasi!
  • Rahakassa, mis motiveerib raha koguma (kassa võib pealt kaunistada vastavalt sellele, mille jaoks laps plaanib raha koguma hakata). Näidise peal on kassa kaunistatud perepuhkuse jaoks: kaunistuseks on joonistatud kõik pereliikmed ning juurde kirjutatud nende nimed. Pildikesed aitavad lapsel meeles hoida, mille nimel ta vaeva näeb ja raha kogub.
  • Toreda pildi või sõnumiga külmkapimagnet külmakapimagneti keskel olevat pilti (või teksti) saab soovi korral alati ümber vahetada, sest keskmine paber käib magneti küljest lihtsasti lahti ja seda saab teise paberiga asendada.  Näiteks saab laps külmkapile jätta armsaid sõnumeid või joonistada toredaid pildikesi.
Omanäolised Tähtvere Tantsukeskuse suvelaagris (lapsed vanuses 7-20)

Omanäolised õpetavad Tähtvere Tantsukeskuse suvelaagris kivimaali  (lapsed vanuses 7-20)

Vanemad (8-14 aastased)

  • Puidust seinapilt. Sobib hästi poistele, sest tavaliselt meeldib neile naelu ja haamrit kasutada, kuid kindlasti pakub põnevust ka tüdrukutele. Puutükk kaunistatakse vildikatega ning vastavalt enda soovile lüüakse sisse naelad ning moodustatakse lõnga abil kauneid mustreid.
  • Fantaasiarikas riidemaal– väga loominguline töö, millest saab hiljem kauni eseme (laualiniku või seinapildi vms) valmistada. NB: valminud esemeid peaks pärast umbes töö kuivamist 5 minutit triikima, et värv kinnistuks.
  • Klaasimaal (kaunistatud eset peaks ahjus kuumutama 30 minutit 150 kraadi juures)
 

HINNAKIRI:
Lapsi rühmas 6-12

4-7 aastased 5.- eurot laps (tegevuse pikkus 30-45min, teema raskusest ja laste kiirusest sõltuv)
8-14 aastased 6.- eurot laps (tegevuse pikkus 45min)

Soovi korral saate pärast üritust ka kvaliteetsed pildid peost ja tegevusest, mida me lastega teeme!

Kui üritus toimub väljaspool Tartu linna piire lisandub summale transpordikulu olenevalt kaugusest!

Kui lapsi/noori on rohkem kui 24 ehk rohkem kui 2 rühma, siis on võimalik vastavalt teemale ja ajakulule saada soodsamat hinda 🙂

NB: Palun teatada enda soovist vähemalt 2 nädalat enne sündmust. Mida varem kuupäevadest teada anda, seda suurem võimalus on meil sobiva aja leidmiseks!

Küsige individauaalset pakkumist!

Tel: 5198 1002
E-post: omanaoline@gmail.com